Hayellerin Peşinde..

Biz girişimci iki kız kardeş döküm sektöründe yoğun bir şekilde çalışırken
kafamızda hep tasarımı bize ait olan bir ürün yapmak vardı, hayallerimiz vardı.

Çocukluğumuzda annemizin kahvaltıda ya da çay saatinde hemencecik yaptığı tostların tadını asla unutmadık ve hep o tadı aradık. Aynı lezzeti çocuklarımızla paylaşmak istediğimizde, aranılan özelliklere sahip ürünlerin olmadığını gördük.

İlk çıkış ürünümüz, değişen yaşam tarzlarının ihtiyaçları doğrultusunda
kullanıcının hayatını kolaylaştıracak ocak üstü çift taraflı tavalar olsa da, sonraki tasarım ürünlerimiz tüm toplumlarda ortak kültür olan barbekü ile devam etti. Çocukluğumuzdan bu yana hafta sonlarımız bazen piknik bazen de davetlerle şenlenirken, alışkanlık ve kullanım farklılığı gösterse de barbekü herkes için ortak bir kültür.

Toplumların farklı kültürlerle etkileşimi ile mutfaklar zenginleşip paylaşımlar artıyor. Yemek sofraları her daim ebeveynler ve çocukların vakitlerini en keyifli geçirdikleri yerlerin başında geliyor ve gerçekten de “Kalbe giden yol mideden geçiyor”.

Misafiri bol, törensel hafta sonu sofraları ve bahçe partilerinde hayatı kolaylaştıracak, keyif alacak ürünler daha çok aranır oldu. Bu doğrultuda barbekülerimiz çok amaçlı, pratik ve kullanıcıya yenilikçi çözümler sunuyor.

Tasarım hayalle başlar, bir kurgudur ve farkında olmasak bile bizim hayatımızdır.

“Düşleri olmayanların gerçekleri de olamaz”.

Hayallerinizi gerçekleştirmeniz dileğiyle…